fbpx

Joanna Wojciechowska

mgr Joanna Wojciechowska

Asia Wojciechowska

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując m.in. z ośrodkami pomocy społecznej, świetlicą socjoterapeutyczną, przedszkolami, przychodnią leczenia uzależnień i współuzależnień, powiatowym centrum pomocy rodzinie, poradnią psychologiczną działającą w ramach umowy z NFZ oraz firmami prywatnymi, dla których prowadziłam działania pomocowe w ramach tzw. interwencji kryzysowej. Od kilku lat prowadzę własny gabinet psychologiczny.

Specjalizuję się w terapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych. Pracuję z osobami będącymi w kryzysie, przeżywającymi żałobę, doświadczającymi trudności w samodzielnym podejmowaniu decyzji, z osobami doświadczającymi przemocy. Wspieram pary oczekujące dziecka i borykające się w tym okresie z problemami emocjonalnymi, problemami w relacjach oraz parami, które dziecko straciły. Pracuję z grupami rozwoju osobistego.

Współpracuję z kandydatami na rodziców zastępczych w zakresie przeprowadzenia badań predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej oraz z funkcjonującymi już rodzinami zastępczymi celem wspierania kompetencji wychowawczych rodziców.

Stale staram się podnosić własne kompetencje zawodowe poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Uczestniczyłam w czteroletnim szkoleniu Terapii Poznawczo – Behawioralnej Osób Dorosłych zorganizowanym przez Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie przy współpracy Oxford Cognitive Therapy Centre z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Ponadto brałam udział w szkoleniu z podstaw Terapii Schematu. Ukończyłam szkolenia m.in. z zakresu mediacji i negocjacji, interwencji kryzysowej, pracy z rodzinami z problemem uzależnień.

Jestem prezesem Stowarzyszenia Ekspertów Rozwoju, zrzeszającym głównie psychologów, którego celem jest propagowanie profesjonalnej wiedzy i umiejętności z dziedziny nauk społecznych.

Ośrodek Terapii Poznawczych i Behawioralnych
ul. Czartoria 1/9
Poznań 61-102
Rejestracja czynna:

w pon – pt: 12:30-20:00

tel. 519 151 647

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram