fbpx

Kamil Wieteska

mgr Kamil Wieteska

Kamil Wieteska - BIO

Kamil Wieteska

Pracuję z parami oraz osobami, które przechodzą przez różne życiowe trudność, takie jak skomplikowane relacje, lęk, depresja, kryzysy. Pomagam osobom przeciążonym emocjami, wrażliwym, podatnym na zranienie. Pomagam osobom dorosłym i młodzieży w uporządkowaniu chaosu, poprawieniu relacji z bliskimi, poznaniu własnych potrzeb i odnalezienia sposobów na ich realizacje. Specjalizuję się w Terapii Akceptacji i Zaangażowania.

Naczelną wartością w mojej pracy jest otwieranie ludzi na ich wewnętrzny potencjał oraz pomaganie w życiu zgodnym z ich najgłębszymi wartościami.

Współorganizowałem II oraz III Poznańską Konferencję ACT. Prowadziłem liczne warsztaty ACT. Jestem członkiem stowarzyszenia ACBS Polska. Swoją pracę poddaje superwizji.

Swoje doświadczenie zdobywałem na konferencjach naukowych dotyczących integracji psychoterapii, psychologii pozytywnej, terapii ACT i terapii behawioralnej. Uczestniczyłem w licznych szkoleniach z zakresu psychoterapii poznawczych i behawioralnych należących do tzw. trzeciej fali, takich jak: Terapia Akceptacji i Zaangażowania, Terapia Dialektyczno-Behawioralna, Teoria Ram Relacyjnych w praktyce klinicznej i Racjonalna Terapia Zachowań, Family Connections, Functional analytic psychotherapy. Odbyłem praktykę kliniczną i prowadziłem warsztaty dla pacjentów z podwójną diagnozą w Centrum Medycznym HCP. Prowadziłem treningi relaksacyjne z elementami akceptacji w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Psychiatrycznym w Owińskach.

Ośrodek Terapii Poznawczych i Behawioralnych
ul. Czartoria 1/9
Poznań 61-102
Rejestracja czynna:

w pon – pt: 12:30-20:00

tel. 519 151 647

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram