NASZ ZESPÓŁ

mgr Hubert Czupała
psycholog, psychoterapeuta
Specjalizuję się w psychoterapii my faceindywidualnej osób dorosłych oraz terapii par i małżeństw. Zajmuję się udzielaniem pomocy osobom będącym w kryzysie. Prowadzi rehabilitację psychologiczną i grupy wsparcia dla osób przewlekle chorych.
mgr Jakub Szymański
psycholog, psychoterapeuta
Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej i grupowej ACT osób dorosłych w dziedzinie lęku, depresji, gniewu, wypalenia, przewlekłego bólu oraz  sensu życia. Prowadzę trening dla osób poszukujących nowych ścieżek rozwoju.
mgr Joanna Wojciechowska
psycholog, psychoterapeuta
Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych. Zajmuję się udzielaniem pomocy osobom w kryzysie. Pracuję z osobami doświadczającymi przemocy w rodzinie. Wspieram rodziców w rozwijaniu ich umiejętności wychowawczych.
mgr Tomasz Zięciak
psycholog, psychoterapeuta
tomasz-zieciak-blogSpecjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Swoją ofertę kieruję do osób przeżywających kryzysy życiowe, przewlekle chorych somatycznie i psychosomatycznie, odczuwających ból fizyczny i psychiczny, cierpiących na lęki, depresję, obniżenie nastroju, przewlekły stres, uzależnienia, a także osób szukających sensu życia, czy stawiających na rozwój osobisty.