fbpx

Wiktoria Zielińska

Wiktoria Zielińska


Jestem studentką piątego roku psychologii o specjalności psychologii dziecka, na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Od początku moja droga zawodowa związana była z pomocą drugiemu człowiekowi.
 

Swoją praktykę zawodową koncertuję wokół warsztatów psychoedukacyjnych z młodzieżą, rodzicami oraz nauczycielami. Interesuje się rozwojem człowieka w cyklu życia, zachowaniami ludzi w sytuacjach społecznych oraz tym, jak ludzie postrzegają siebie i świat. 

W ramach praktyki zawodowej prowadzę warsztaty psychologiczne mające na celu wsparcie i rozwój umiejętności miękkich uczestników. Tematyka zajęć to między innymi radzenie sobie z emocjami,  radzenie sobie ze stresem, poczucie własnej wartości, efektywna nauka, trening koncentracji, sztuka autoprezentacji. Podczas pracy i w kontaktach z klientami skupiam się na zasobach, mocnych stronach drugiego człowieka.

Doświadczenie zdobywam również na stażach i praktykach między innymi w poznańskich szkołach podstawowych, klinikach i ośrodkach psychologicznych. Swoją wiedzę pogłębiam również tworząc i prowadząc projekty i szkolenia ramach Projektu Strefa Młodzieży na Uniwersytecie SWPS. 

W Ośrodku Terapii Poznawczych i Behawioralnych prowadzę warsztaty oraz pełnię rolę asystentki psychoterapeuty. Projekt, który realizuję  już od ponad roku jest Projekt Udana Młodość, podczas którego rozwijane są  podstawowe umiejętności i zasoby młodych ludzi (więcej o projekcie: https://otpb.pl/projekt-udana-mlodosc/) Moim zadaniem jest również całościowa obsługa ośrodka od strony kontaktu z klientem. 

Ośrodek Terapii Poznawczych i Behawioralnych
ul. Czartoria 1/9
Poznań 61-102
Rejestracja czynna:

w pon – pt: 12:30-20:00

tel. 519 151 647

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram