Adriana Aksamit

mgr. Adriana Aksamit

Psychologię, ze specjalnością kliniczną, ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Aktualnie kontynuuję naukę w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt i stale się dokształcam biorąc udział w kursach z zakresu terapii poznawczo behawioralnych: Akceptacji i Zaangażowania, Racjonalnej Terapii Zachowania jak i humanistyczno-egzystencjalnych.

W moim warsztacie pracy bazuję na dwóch szkołach najbardziej mi bliskich: ACT ze względu na swoją budującą formę dla klienta oraz Gestalt ze względu na dużą otwartość. W psychoterapii bardzo ważna dla mnie jest relacja, w której każda ze stron może czuć się bezpiecznie. 

Swoje doświadczenie kliniczne zdobywałam w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym Kościanie, na Oddziale Uzależnień w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu na ul. Lutyckiej, oraz na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej na ul. Lutyckiej jako wolontariusz.

Na co dzień jestem matką i żoną oraz współzałożycielką firmy, w której obecnie zajmuję się sprawami interpersonalnymi, ale przede wszystkim człowiekiem z krwi i kości, pokonującym swoje codzienne trudności😊 Interesuję się zdrowym stylem życia i zdrowym żywieniem oraz chętnie dzielę się zdobytą wiedzą w tym zakresie.

Obszary w których chcę pracować:

Trudności w relacjach, partnerstwie;

Kryzys Życiowy; 

Kryzys Zawodowy;

Lęki;

Depresja;

Zaburzenia nastroju;

Zaburzenia psychosomatyczne;

Zaburzenia odżywiania;

Niskie poczucie własnej wartości,

Dni pracy 

-wtorek 

-czwartek

Ośrodek Terapii Poznawczych i Behawioralnych
ul. Czartoria 1/9
Poznań 61-102
Rejestracja czynna:

w pon – pt: 12:30-20:00

tel. 519 151 647