Michalina Voss

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Moimi specjalnościami są:

  •        Psychologia zdrowia i choroby, badająca dwustronną relację między Naszą kondycją fizyczną a psychiczną, oraz sposoby troski o siebie;

  • Animacja społeczności lokalnych, oparta o diagnozowaniu potrzeb i zasobów różnorodnych grup oraz projektowanie zmian i wprowadzanie ich w życie.

Lubię działać społecznie. Jako wolontariuszka wielu fundacji jestem wyczulona na zróżnicowane problemy zarówno pojedyńczych osób, jak i grup. Posiadam również dzięki temu doświadczenie w pracy z różnorodnymi środowiskami, m.in. dziećmi, młodzieżą szkolną, studentami, osobami niepełnosprawnymi, uchodźcami.

Interesuje mnie człowiek, jego motywy dzialania, sposób postrzegania siebie i innych oraz relacje międzyludzkie. Pracując w OTPB zgłębiam wiedzę na te tematy podczas treningów i szkoleń. Uczę się pracy z klientami zarówno w kryzysie, jak i tymi spokojnie dążącymi do samorealizacji.

Praktykowany w naszym ośrodku ACT (Acceptance and commitment therapy) najbardziej przyciąga mnie do siebie poprzez nacisk kładziony na odkrywanie i pielęgnowanie wyznawanych przez nas wartości oraz promowanie życia w zgodzie z własnym cierpieniem, co według mnie pozwala na uzyskanie niezbędnej równowagi i skutecznie wspiera nas w odkrywaniu własnych sposobów  na szczęście.

Ośrodek Terapii Poznawczych i Behawioralnych
ul. Czartoria 1/9
Poznań 61-102
Rejestracja czynna:

w pon – pt: 12:30-20:00

tel. 519 151 647